Adro Okna Warszawa - Okna z PCV
Szukaj na stronie
Aktualności

Już wkrótce będą mogli Państwo zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym. Można będzie kupić w nim wiele artykułów przydatnych przy wymianie okien na nowe.

Nasz partner:
Okna PCV, rolety

Paleta profili z tworzyw sztucznych serii IDEAL INTERTEC oferuje indywidualne możliwości nadawania kształtu. Zależnie od charakteru budowli można wybierać pomiędzy wersją skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie a wersją z płaszczyznami przesuniętymi względem siebie.
Różnorodne szerokości powierzchni widocznych i różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm) oraz szeroki program profili dodatkowych umożliwiają rozwiązania specyficzne dla danego obiektu.
Dzięki technicznej przewadze wszystkich kompatybilnych ze sobą systemów profili (sześć typoszeregów - cztery głębokości zabudowy) aluplast mógł od lat osiągać tempo wzrostu leżące dalece ponad średnią w branży.

KOLORY PROFILI DO WYBORU

Ideal 2000

Modern plastic windows and doors made out of aluplast profiles are a clever investment in the future. IDEAL 2000® is the most substantial 2-4-chamber system with two levels of sealing and a 60 mm depth.

IDEAL 2000® offers the best possible price-performance ratio and a perfect economic efficiency ...


Ideal 4000

System 5-6 - komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym
Swoboda wyboru 

System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6 komorowy. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.


Ideal 7000

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy
Nowoczesna technologia, wyjątkowa stylistyka

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm


Ideal 8000

System o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem środkowym, ośmiokomorowy.

System Ideal 8000 to nowa propozycja firmy aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych.